Вградни фрижидери

Вградни фрижидери

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
VOX KG 2500 F комбиниран фрижидер VOX KG 2500 F комбиниран фрижидер
Карактеристики       Тип Комбин..
10.999 ден.12.500 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-14%
VOX KG 2500 F Silver комбиниран фрижидер VOX KG 2500 F Silver комбиниран фрижидер
Карактеристики       Тип Комбин..
11.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
VOX IKK 3400 Вграден комбиниран фрижидер VOX IKK 3400 Вграден комбиниран фрижидер
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност ..
20.499 ден.
без ДДВ: 17.372 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
ЛАДИЛНИК СО LOWFROST СИСТЕМКАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 73 LКАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24 ЧАСА..
23.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS