Замрзнувачи

Замрзнувачи

Во оваа категорија може да најдете повеќе модели на ладилници кои се вертикални или хоризонтални

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
12.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
Gorenje FH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
14.590 ден.
без ДДВ: 12.364 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.790 ден.
без ДДВ: 13.381 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
• Вертикален замрзнувач   • Автоматско одмрзнување   • Енергетс..
15.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-16%
Whirlpool WHM-3111 311 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач, во бела боја, со најова технологија Лесен за чистење и оддржување Со 10% ..
15.999 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.790 ден.
без ДДВ: 14.229 ден.
-10%
Whirlpool WHM-3911 390 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач, во бела боја, со најова технологија Лесен за чистење и оддржување Со 10% ..
17.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS