Рачен алат

Рачен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
Iskra ERO HTS 6
6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнет..
399 ден.449 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-17%
Iskra ERO HTS-8
Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm ..
499 ден.599 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-11%
Iskra ERO 58
HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/..
799 ден.899 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-11%
Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач
18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика ..
799 ден.899 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-25%
Iskra ERO 94
 25 mm наставки: (50 парчиња) • Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5,..
1.199 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra ERO 39
• клешти: 150 mm (8 ") • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3 m..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-26%
Iskra GX-EI0040-2 + Iskra ERO 8 ПАКЕТ
Ергономична и лесна ударна дупчалка ISKRA , со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко до..
1.699 ден.2.300 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-23%
Iskra ERO 60
• Прилагодлив клуч: 200 mm (8 ") • Универзален нож: 18 mm • Дијагонала клешти: 150 mm (8 ") ..
1.990 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-20%
Сет Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер+сет алати ЕРО 60
Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер Напон: 3,6V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3..
2.990 ден.3.738 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-23%
Iskra ERO 65
• 1/4” Наставки:  • (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm • 3/8" Наставки:..
3.390 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-29%
Iskra пакет ML-CD92-180 + Ero 58
Iskra ML-CD92-180 Напон: 18V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / mi..
3.490 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-21%
Iskra ERO 85
• Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13,..
4.490 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS