Sидни и купатилски греалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Samdan 7483 постоље за инфраред греалка
Samdan постоље за инфраред греалка       ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Dynamic кварцна греалка 1200w
Јачина 1200 вати Бела боја Заштита исклучување Бесплатна достава до вашиот дом ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-20%
VIVAX CH-2004 Kонвекторска греалка
гаранција 1 година Моќност 2000W Степени 3 јачини на..
1.399 ден.1.749 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra QH-1500H Купатилска греалка
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Samdan 3015 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Iskra QH-1800CR Купатилска греалка
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Samdan 3010 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
-20%
VIVAX CH-2006FW Kонвекторска греалка
VIVAX CH-2006FW конвекторска греалка, моќност 2000 W, променлив термостат, 3 степени на моќност, заш..
1.899 ден.2.374 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-20%
Iskra HH-09 Халогена греалка
Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои ..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-20%
VIVAX PH01-2000 електрична панелка
Боја: бела VIVAX PH01-2000 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од..
1.999 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Samdan 3004 кварцна греалка 1800W
1800W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Поставување на термостатот Прекинувач за в..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 3005 греалка 2200W
2200W 4 греачи Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секој греач о..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 4003 кварцна греалка 2200W
2200W 1 греач инфраред Термостат Гаранција: 12м Бесплатна достава до вашиот дом  ..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-10%
Iskra PTC-2021 Зидна греалка
Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W Индивидуални копчиња за регулација 3 функции..
2.599 ден.2.899 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Samdan 3005 инфраред греалка 2200W
2200W 3 греачи инфраред Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секо..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
CONTI MAGMA (CQS-3750) кварцна греалка 2750W
2750W 5 парчиња Кварц 48см. цевка (4 цевки напред + 1 цевка ) Доверлив безбедносен прекинувач прот..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
3.333 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.825 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Samdan 3000 кварцна греалка 2400W
2400W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-21%
VIVAX OH-133003F Радјиатор на масло
Радијатор на масло VIVAX OH-133003F има 13 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени трк..
3.399 ден.4.299 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-8%
Simfer S4200 2,0kW Електрична панелка
Отпорност на алуминиум (S 4200 KV - S 4220 KV) Отпорност на жица (S 4250 KV - S 4270 KV) Термостат..
3.850 ден.4.200 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
-13%
Gorenje OPTIHEAT2000MP електрична панелка
Тајмер Осигурувач: 10 A тип на напојување: AC Фреквенција: 50 Hz Место на ..
3.900 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
-8%
Simfer S4250 2,5kW електрична панелка
Отпорност на алуминиум (S 4200 KV - S 4220 KV) Отпорност на жица (S 4250 KV - S 4270 KV) Термостат..
4.200 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-10%
Gorenje OR2000MM електричен радијатор
Осигурувач: 10 A тип на напојување: AC Фреквенција: 50 Hz Број на ребра: 9 Место на употр..
4.290 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Vaillant VER100  електрична панелка
Електричните радијатори на VER работат според принципот на природен проток на воздух (конвекција). Т..
4.599 ден.
без ДДВ: 3.897 ден.
-17%
Rade Koncar SM 3 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 230V Струја 14,4 Вкупна сила 3032W Сила на грејач 3000W Регулација 0/1,5..
4.999 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Vaillant VER150  електрична панелка
Електричните радијатори на VER работат според принципот на природен проток на воздух (конвекција). Т..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-15%
Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 230V Струја 14,4 Сила на грејач 4000W Регулација 0/1,5/3 Проток на возду..
5.499 ден.6.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-7%
Vaillant VER200 електрична панелка
Електричните радијатори на VER работат според принципот на природен проток на воздух (конвекција). Т..
5.600 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Gorenje OPTIHEAT 2000GTP електрична панелка
Електричниот конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTP брзо ќе загрее секоја просторија. Предниот панел на..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-8%
Vaillant VER240 електрична панелка
Електричните радијатори на VER работат според принципот на природен проток на воздух (конвекција). Т..
5.999 ден.6.499 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-8%
Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 400V Струја 4,4 / 10,8А Вкупна сила 6038W Сила на грејач 6000W Регулациј..
8.599 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 7.287 ден.
Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун
Приклучен Напон 400V Струја 6,6 / 13,1  Вкупна сила 9038W Сила на грејач 9000W Регу..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS