Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Греење и Ладење

-11%

• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
799 ден. 899 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. С..
999 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.199 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. С..
1.199 ден.
Повеќе
-13%

1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закривена S..
1.299 ден. 1.499 ден.
Повеќе
-30%

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.399 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-21%

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.490 ден. 1.890 ден.
Повеќе

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.499 ден.
Повеќе
-14%

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.499 ден. 1.750 ден.
Повеќе

Напон: 220V-240V~50/60Hz Моќност: 2000W • 2 јачини: 1000W - 2000W • 3 функции на дување: ладно, т..
1.499 ден.
Повеќе

 ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:НАПОН: 220V-240V~50HzМОЌ: 1700W-2000W3 ФУНКЦИИ ТЕРМОСТАТИНДИКАТОРДОЛЖИН..
1.599 ден.
Повеќе

Материјал - железо   Материјал на рачката - дрв..
1.599 ден.
Повеќе

1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закрив..
1.599 ден.
Повеќе

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.650 ден.
Повеќе

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.650 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 177 (12 страни)