Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Апарати за домаќинство

5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
399 ден.
Повеќе

Големина: 20 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
699 ден.
Повеќе

Големина по избор: 20 x 300 cm VT3504 25 x 300 cm VT3510 Пакетот содржи 50 кеси. Свежа храна..
699 ден.
Повеќе
-6%

5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
749 ден. 799 ден.
Повеќе

Conti CKC-200 Електрично ѓезве за кафе Моќност 1000 вати, Капацитет 0,4 литри, заштита о..
790 ден.
Повеќе

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
899 ден.
Повеќе

Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
Повеќе

Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од в..
990 ден.
Повеќе

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
999 ден.
Повеќе

Colossus CSS-5454B Електрично ѓезве за кафе Моќност 650 вати, Капацитет 0,25 литри, зашт..
999 ден.
Повеќе

Заменска резервна гума за експрес лонец Фагор 22см ..
999 ден.
Повеќе

Заменска резервна гума за експрес лонец Фагор 22см ..
999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина: 40W • сад: 0.7L • мерна скала • 2..
999 ден.
Повеќе

LAICA J11-AB садот за филтер има волумен од 2,25 литри, за да даде 1,25 литри филтрирана вода. Ја фи..
999 ден.
Повеќе
-9%

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење ..
999 ден. 1.099 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 64 (5 страни)