Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Плински греалки

-19%

Моќност: 15 kWИздувна моќ: 300 m3/hКапацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3Тежина: 4,6 kg   ..
7.299 ден. 8.999 ден.
Повеќе

Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 30032W Сила на грејач 30000W Потрошувачка: 2,18кг/ ч..
8.999 ден.
Повеќе

Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
13.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)