Плински програм

Плински програм

Имаме повеќе модели на плински мини шпорети, самостоечки шпорети, плински скари, плински решоа, плински горилници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra X-190 Плински пламеник
Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворе..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-29%
Leov F1-01 Плинско решо OUTLET
Leov F1-01 Плинско решо OUTLET НАПОМЕНА: Производот е последно парче, од излог, неоштетен, чисто ..
999 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra OR-201 плинско решо
Вкупна топлинска снага: 3,5 kW Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW Големина на млазници: Ø 0,60 мм / ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо
  Вкупна излезна топлина: 4.45 kW Топлинска моќност: 0.95kW / 1.40kW / 2.10kW Големин..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-33%
ICF 3002 Плинско решо
Карактеристики: Плинско решо емајлирано 4 рингли со капак достапно во бела боја  ..
1.999 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо
Вкупна топлинска снага: 5.85 kW топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW Големина ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Iskra GR-810 Плинска скара
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со р..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
AS ROYAL 42 Плинска греалка
Плинска Греалка Ас Ројал Модел: RS 42 Вати: 3 x 1400 = 4200 Електронски Упалјач 385x440x..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин
Комплетен плински мини шпорет 2 Тави Дупло Стакло Капак Еуропоол ГАС Пипе систем Серти..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Gorenje G340UX Вградна плотна INOX
Плин Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm  Сигурносен уред  Заштитени..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 30032W Сила на грејач 30000W Потрошувачка: 2,18кг/ ч..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка
Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
9.690 ден.
без ДДВ: 8.212 ден.
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 50032W Сила на грејач 50000W Потрошувачка: 3,1кг / ч..
9.890 ден.
без ДДВ: 8.381 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
Каркатеристики на производот: Целосен шпорет на плин Фурна на  плин + 4 решоа на плин ..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
Плински Шпорет ФЕРРЕ 90 цм Фурна на Плин (74 цм) 5 Решоа на плин (електронско Палење) 1 Те..
23.990 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 20.331 ден.
-4%
Iskra надворешна плинска скара GB 2616A
Конечно пристигна Новата надворешна плинска скара.  Совршен избор за вашиот двор или градина! ..
24.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS