Акумулатори

Акумулатори

Hight Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Wurth Акумулатор High Performance 45 Ah - 360A Wurth Акумулатор High Performance 45 Ah - 360A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
Wurth Акумулатор High Performance 55 Ah - 480A Wurth Акумулатор High Performance 55 Ah - 480A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
3.790 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
Wurth Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A Wurth Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
Wurth Акумулатор High Performance 75 Ah - 680A Wurth Акумулатор High Performance 75 Ah - 680A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Wurth Акумулатор High Performance 100 Ah - 840A Wurth Акумулатор High Performance 100 Ah - 840A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
Wurth Акумулатор Heavy Duty 150 Ah - 900A Wurth Акумулатор Heavy Duty 150 Ah - 900A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
9.850 ден.
без ДДВ: 8.347 ден.
Wurth Акумулатор Heavy Duty 180 Ah - 1150A Wurth Акумулатор Heavy Duty 180 Ah - 1150A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
13.350 ден.
без ДДВ: 11.314 ден.
Wurth Акумулатор Heavy Duty 230 Ah - 1300A Wurth Акумулатор Heavy Duty 230 Ah - 1300A
Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перф..
15.650 ден.
без ДДВ: 13.263 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS