Дом и Канцеларија

Дом и Канцеларија

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електричен разделник Iskra ER-2E Електричен разделник Iskra ER-2E
• Разделник: 2 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 16A ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Електричен разделник Iskra ER-3E Електричен разделник Iskra ER-3E
• Разделник: 3 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 7,5A..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Електричен разделник Iskra ER-4E Електричен разделник Iskra ER-4E
• Разделник: 4 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 10A ..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Електричен разделник Iskra ER-1S2E Електричен разделник Iskra ER-1S2E
• Разделник: 1 шуко + 2 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална стр..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
-25%
Iskra LED светилка C37 E14 5.5W
Тежина 50.0 гр. LED сијалица 5,5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 инд..
180 ден.240 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Iskra A60 E27 11w 3000k LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 11 W јачина 950 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на боја..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra A60 E27 11w 4100k LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 11 W јачина 950 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на боја..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra LED светилка A60 E27 5W
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репродукција на ..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra P45 E14 5.5W 3000K LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5,5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на бој..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra P45 E14 5.5W 4100K LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5,5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на бој..
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Iskra G4 1.5w 3000k LED
• Моќност: 1.5W  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz  • Осветленост: 90Lm  • Индек..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra GU10 5W 4100K LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5W јачина 400 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на боја ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Електричен разделник Iskra ER-3S Електричен разделник Iskra ER-3S
• Разделник 3 шуко утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 16A ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5M Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-1.5M Продолжен кабел Iskra 5S-1.5M
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
-32%
Iskra LED светилка A60 E27 4W Filament
Тежина 50.0 гр. 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 4 W јачина 400 Lm јачина на светло ..
270 ден.399 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-32%
Iskra LED светилка C37 E14 4W Filament
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 4 W јачина 400 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репродукција на ..
270 ден.399 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5MK Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S1.0-1.5MK Продолжен кабел Iskra 5S1.0-1.5MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-3M Продолжен кабел Iskra 3S-3M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
339 ден.
без ДДВ: 287 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-1.5MK Продолжен кабел Iskra 5S-1.5MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Iskra A65 E27 15w 4100k     LED сијалица
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 15 W јачина 1350 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репрод. на бој..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-3MK Продолжен кабел Iskra 3S-3MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-3M Продолжен кабел Iskra 5S-3M
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-3MK Продолжен кабел Iskra 5S-3MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
449 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-5M Продолжен кабел Iskra 3S-5M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
489 ден.
без ДДВ: 414 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-5MK Продолжен кабел Iskra 3S-5MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Лед плафоњерка надградна 30 x 30 Лед плафоњерка надградна 30 x 30
LED плафоњерка, 30W  квадрат 30 х 30 cm надграден модел   ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-8%
LAMBARIO LED прожектор 20w LAMBARIO LED прожектор 20w
  Напон: 220-240V Моќност: 20W (еквивалентно на 100w) ..
1.199 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-20%
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Конгрес SX-14 ЕКО канц.столица Конгрес SX-14 ЕКО канц.столица
 Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Бежичен рутер D-link DIR-605L Бежичен рутер D-link DIR-605L
Wi-Fi стандард - 802.11a/b/g/n Router LAN - 4x10/100Mbps Router WAN - 1x10/100 Mbps Бренд -..
1.334 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-15%
LAMBARIO LED прожектор 30w LAMBARIO LED прожектор 30w
  Напон: 220-240V Моќност: 30W (еквивалентно на 150w) ..
1.599 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-30%
Lenovo Essential тастатура и глувче Lenovo Essential тастатура и глувче
Опис - Lenovo Essential Wired Combo - комплет со тастатура и глувче Оваа издржлива тастатура и гл..
1.500 ден.2.150 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
Лед плафоњерка надградна 60 x 60 Лед плафоњерка надградна 60 x 60
LED плафоњерка, 48W  квадрат 60 х 60 надграден модел   ..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-13%
LAMBARIO LED прожектор со сензор 30w LAMBARIO LED прожектор со сензор 30w
  Напон: 220-240V Моќност: 30W (еквивалентно на 150w) ..
1.999 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произве..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-7%
LAMBARIO LED прожектор со сензор 50w LAMBARIO LED прожектор со сензор 50w
  Напон: 220-240V Моќност: 50W  Фрекфенција:5..
2.490 ден.2.689 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
SX-100 ЕКО Канц. столица SX-100 ЕКО Канц. столица
Конгрес SX-100 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
SX-117 ЕКО Канц. столица SX-117 ЕКО Канц. столица
Конгрес SX-117 ЕКО канц.столица     Боја по избор: Црвена, Сина, Црна ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
BLANCO FLEX Mini BLANCO FLEX Mini
Садопери од нерѓосувачки челик. Класично, вечно, убаво. Премиум квалитет BLANCO користи само ..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-25M Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-25M
• Продолжен кабел КОТУР ПВЦ со 4 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номина..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS