ГРАДИНА

ГРАДИНА

Електричен, бензински и батериски програм на алати 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ISKRA Конец за тример 2x15
Дебелина на конец: Ø 2mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол/коцка Premium Co-Polym..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.
ISKRA Конец за тример 2.7x15 округол
Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer з..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
ISKRA Конец за тример 2.7x15 четвртаст
Дебелина на конец: Ø 2.7mm Должина на конец: 15m Тип на конец: четвртаст Premium Co-Polymer..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Iskra заштитни наочара B512
Изработени од квалитетна пластика, ви дава потполна заштита на вашите очи при работа со секаков вид ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
ISKRA Конец за тример 3x15
Дебелина на конец: Ø 3mm Должина на конец: 15m Тип на конец: округол Premium Co-Polymer за ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Iskra сад за мешање уље и гориво A956
• Капацитет на резервоарот: 1L • Боја: бела • Наведената точна количина на уље и гориво • Цврсто ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
ISKRA Ланец FC-B-050-72DL ISKRA Ланец FC-B-050-72DL
Карактеристики: • Должина на меч: 45 cm (18") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
ISKRA Ланец FC-B-050-76DL ISKRA Ланец FC-B-050-76DL
Карактеристики: • Должина на меч: 50 cm (20") • Чекор на ланец:  8,255 mm (.325") • Дебели..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-13%
Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила
Модел  Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила   Димензии-180 x 400 mm Лента од ..
1.299 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Maxpuls MP-GT25 Електричен Tример за трева Maxpuls MP-GT25 Електричен Tример за трева
  Моќност:300W Вртежи:10000 Дијаметар на косење:260мм Тежина:2кг ..
1.590 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Iskra DT2100 Електричен тример за трева Iskra DT2100 Електричен тример за трева
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА
• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Време на полнење: 2,5 ч • Литиум-јонските ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-20%
Пластеник GH-011-1 Пластеник GH-011-1
Димензии: 1815 x 920 x 715mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø13 mm со PP спојка,  ..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
Карактеристики и предности „Semi-Auto Feed“ систем: кој автоматски ја отпушта жилката при вклу..
2.294 ден.2.699 ден.
без ДДВ: 1.944 ден.
-13%
Пластеник GH-007 Пластеник GH-007
Димензии: 1800 x 1420 x 820mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø16 mm со PP спојка,  ..
2.299 ден.2.650 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-17%
Пластеник GH-010 Пластеник GH-010
Димензии: 2000 x 770 x 1690mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø16 mm со PP спојка,  ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-25%
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
2.890 ден.3.860 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја
Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето дворишт..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-25%
Iskra DT2140 Електричен тример за трева Iskra DT2140 Електричен тример за трева
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 550W • Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута • Дијаметар..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-25%
Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда
• моќност: 550W • Напон: 230-240V ~ 50Hz • Брзина во празно: 1500 вртежи во минута • Должина на м..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50..
3.399 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-20%
Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
Карактеристики и предности Силен 400 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден..
4.250 ден.5.000 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Напон: 10,8V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) ..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
Bosch AHS 45-16 ел. ножица/тример за жива ограда Bosch AHS 45-16 ел. ножица/тример за жива ограда
Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
4.339 ден.
без ДДВ: 3.677 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Пластеник GH-033 Пластеник GH-033
Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка,  ..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-35%
Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
5.490 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Пластеник GH-019 Пластеник GH-019
Димензии: 3000 x 1500 x 1750mm (ДxШxВ) Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка,  ..
5.599 ден.
без ДДВ: 4.745 ден.
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
Карактеристики и предности Силен 450 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra PN-2500-2A Бензинска моторна пила Iskra PN-2500-2A Бензинска моторна пила
Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин ..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Iskra SF7J112 4 Електрична пила Iskra SF7J112 4 Електрична пила
Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-27%
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
Карактеристики и предности Акумулаторски тример BOSCH EasyGrassCut 18-230 18 V Li-ion 2.0 ..
6.599 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 5.592 ден.
-18%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
6.599 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.592 ден.
-25%
Bosch AKE 35 S Електрична пила Bosch AKE 35 S Електрична пила
Карактеристики и предности Прецизно сечење со мотор од 1800 W и квалитетен ланец. Едноставно..
6.750 ден.9.000 ден.
без ДДВ: 5.720 ден.
-18%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
6.999 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-18%
Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
6.999 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Iskra PN-3800-6 Бензинска моторна пила Iskra PN-3800-6 Бензинска моторна пила
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот: 37,2 cm3 Номинална излезна моќност: 1,2 kW&..
6.999 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Iskra SF8M12508 Li-ON батерија Iskra SF8M12508 Li-ON батерија
• Напон: 36V • Капацитет: 4,0 Ах • Трифазен приказ на статусот на полнење • Компатибилен со сите ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-12%
Iskra PN4500-6 16" бензинска моторна пила Iskra PN4500-6 16" бензинска моторна пила
Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладе..
7.490 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
-14%
Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
7.499 ден.8.690 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS