Лична Нега

Лична Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
ETA SONETIC - Револуционерна технологија за грижа за хигиената на вашите деца. MOVE + Sonic технолог..
699 ден.899 ден.
без ДДВ: 592 ден.
LAFE-45618 масажер и чистач за лице
Ротациски масажер и чистач на лица  Четката за лице со технологијата на звучен пулс ист..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Grundig MT-3910 Мини тример
За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите додатоци за прецизно сечење и сти..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Rowenta CF-2118 фигаро
ФИГАРОМОЌНОСТ 25W180C РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА60СЕК -БРЗО ЗАТОПЛУВАЊТЕДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8МКЕРАМИЧКА ОБЛО..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина
Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално опте..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
Mesko MS 2108 фигаро
Изработка на убави кадрици бара употреба на соодветно фигаро за коса. Најдоброто ќе биде она фигаро&..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Iskra MR-700 Мини тример
Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со ..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Lafe PSJ-002 Преса за коса
Преса за коса, со модерен дизајн и технологија, која овозможува лесно стилизирање, исправање и витка..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black - Pink) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-24%
Scholl Velvet Smooth Pink апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.299 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-24%
Scholl Velvet Soft Blue апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.299 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
ЧЕТКА ЗА ИСПРАВУВАЊТЕ НА КОСАКЕРАМИЧКИ ДИЗАJН СО JОНИЗАТОРРЕГУЛАЦИJА НА ТЕМПЕРАТУРАМОЌНОСТ 29W Бе..
1.299 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-18%
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење OUTLET
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.390 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Rowenta SF1512F0 преса за коса CERAMIC
ПРЕСА ЗА КОСАКЕРАМИЧКИ ПЛОЧИТЕМПЕРАТУРА 230СТЕПЕНИГаранција: 24 месеци  Бесплатна доста..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra QR8918 (Black) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-25%
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Philips HP 8321 Преса за коса
• Преса за коса  • Tourmaline Керамички плочки  • Температура до 210°C&nb..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Grundig HD-6080 Фен за сушење коса
Професионален фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома   Општи информа..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Grundig PS-5110 Дигитална вага за телесна тежина
Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизн..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Rowenta CF3352F0 фигаро за коса за коса CERAMIC
ФИГАРООБЛОГА ОД КЕРАТИН И ТУРМАЛИНДИJАМЕТАР 25 ММТЕМПЕРАТУРА ДО 200 CЗАГРЕВАЊТЕ ЗА 60 СЕКГаранција:&..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Rowenta SF1012F0  преса за коса CERAMIC
Rowenta пресата за коса SF 1012, слајд тесни плочи за ефикасно ракување, уред за зацрвстување и corr..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Професионален фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома, 2000 W јачина, 3 пост..
1.699 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
Професионален, ионски фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома,   2000 W јачи..
1.699 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
Елегантен рамен дизајн LCD дисплеј Вклучување со "Step On" Автоматско исклучување по 60 секунди ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS