Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лична Нега

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув.  Достапе..
799 ден.
Повеќе
-18%

Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со висок..
899 ден. 1.099 ден.
Повеќе

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
899 ден.
Повеќе
-23%

Ета 5336 90000 пегла за коса е опремена со керамички турмалин плочи со големина 22 x 98 милиметри, п..
999 ден. 1.298 ден.
Повеќе
-23%

 личен биланс максимално оптоварување: 150 кг прецизност: 100g калено стакло со дебел..
999 ден. 1.299 ден.
Повеќе
-23%

Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден. 1.299 ден.
Повеќе
-23%

Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден. 1.299 ден.
Повеќе

Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално опте..
1.099 ден.
Повеќе

 личен биланс  максимално оптоварување: 150 кг  прецизност: 100g  кале..
1.299 ден.
Повеќе

Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.299 ден.
Повеќе

Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.299 ден.
Повеќе
-18%

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо ква..
1.399 ден. 1.699 ден.
Повеќе
-25%

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-25%

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-17%

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Blac..
1.499 ден. 1.799 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 20 (2 страни)