Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Мебел

Цената се пресметува на м2 ( минумум нарачка 2 м2 ) Порачката се прави во парен број на квадрат..
399 ден.
Повеќе

Состав: Текстил,МеталДимензии : 30×36 cm ..
399 ден.
Повеќе

СТОЛ АЛТЕА ЗЕЛЕНА Димензии : 56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
620 ден.
Повеќе
-30%

100% WOODENголемина на капа : 19 x 15 cmвкупна висина : 32 cmдолжина на кабел : 150 cm E27 Max ..
699 ден. 999 ден.
Повеќе

СТОЛ ЛИРА БЕЛ Димензии :  56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
749 ден.
Повеќе

СТОЛ ЛИРА АНТРАЦИТ Димензии : 56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
749 ден.
Повеќе
-14%

Димензии на стол : 52x52x43/90cmКаталошки број: FKS1..
799 ден. 930 ден.
Повеќе
-50%

Димензија: 18x80x11cmИзработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 90..
799 ден. 1.599 ден.
Повеќе
-25%

Димензија: 43.5x20x40cmИзработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO ..
899 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-35%

Димензија: 104x137х48cmКонструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани с..
899 ден. 1.390 ден.
Повеќе
-35%

Димензија: 104x137х48cmКонструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани с..
899 ден. 1.390 ден.
Повеќе
-50%

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција..
999 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-41%

Изработена од квалитетна 18mm иверица.Дебелина: 18mmВисина: 65cmШирина: 20cmДлабочина: 15cmВисина на..
999 ден. 1.690 ден.
Повеќе
-60%

100% MDFPVC CapHeight: 140 cmCap's Diameter: 38 cmCap's Height: 21 cmLength of Cable: 150 cmSocket T..
999 ден. 2.499 ден.
Повеќе
-50%

70% MDF / 30% PVC FABRICSize: 38 x 140 cmCap's Diameter: 38 cmCap's Height: 25 cmCap Color: EcruBody..
999 ден. 1.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 395 (27 страни)