Спорт и рекреација

Спорт и рекреација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трицикл 8027
Детски трицикл Достапни во повеќе бои     бесплатна достава  до ва..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Велосипед Viper Lady MTB 26
  Model: Велосипед Viper Lady MTB Рам: челичен - 1..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
-11%
Rider 20'' BI2003 велосипед
Велосипед 20" BI2003 8057 -две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски б..
5.900 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
-11%
Велосипед 20" BI2001
Велосипед BI2001 20" -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзи..
5.900 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
-11%
Велосипед 20" BI2002
Велосипед 20" BI2002 -две бои: сина и црвена. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брз..
5.900 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Велосипед 20" 8011
Велосипед 20" CL2616A -Две бои: сина и пртокалева. -12 - брзини. -дупли алуминиумски бандаши. -V..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Велосипед 24" 8060
Велосипед 24" BI2606 -две бои: сина и сива. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзин..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-12%
Велосипед 26" BI2601
Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пртокалева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. ..
6.990 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Автомобил на батерии BRD8899
Модел Формула Достапна во две бои - два мотори - два акумулатори 6V 4.5AH - радио - приклу..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-13%
Автомобил на батерии  FB 719
Карактеристики на производот: Достапен во две бои: бела и жолта Една брзина. Акумулатор 12..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед 26''TD26S0033
 ОПИС Карактеристики на производот Алуминиумски бандажи Касетна средна ос..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Велосипед Viper Super Classic 1
Модел: Велосипед Viper Super Classic 1 Рамка: Viper Steel Frame (18 "средна цевка), 135cm / 18cm / ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-13%
Велосипед 26" BI2602
Велосипед 26" BI2602 -три бои: црвена,зелена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. ..
7.390 ден.8.490 ден.
без ДДВ: 6.263 ден.
Велосипед Viper Super Classic 2
Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Модел: Велосипед Viper Super Classic 2 Рамка: Viper Steel F..
7.500 ден.
без ДДВ: 6.356 ден.
Велосипед 24" BI2004
Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-11%
Велосипед 26"  BI2603
Велосипед 26" BI2603 -две бои: црна и бела. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзин..
7.990 ден.8.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Автомобил на батерии 809 Трансформер
Модел 809 достапен во две бои - два акумулатори 6V 7AH - радио со усб  два мотори, ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Автомобил на батерии 8031
Модел 8031 - еден акумулатор 6V 7AH - радио - приклучок за музика. - далечински управув..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Велосипед 26" 8064
Велосипед 26" BI2604 -две бои: бела и црна. -две диск кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-17%
Велосипед VIPER 24 STEEL
 Viper 24″ STEEL XC Frame:  Steel Alloy (челична легура) Crankset:   Alu..
9.900 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-28%
Велосипед Viper Steel XM 26
Модел: Велосипед Viper Steel MTB Рамка: челик Вилушка: челик Рим: Viper XC - 19 " HUB: I & S..
9.990 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Велосипед Viper Talon 26"
Велосипед Viper Talon 26" Рамка: алуминиумска легура на рамка 17 ", Вилушка: Стандардна вилушк..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-9%
Автомобил на батерии 8033
Модел 8033 - два акумулатори 6V 7AH - радио со усб  два мотори, потенциометар - ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Автомобил на батерии CL9288
Модел JEEP Достапна во две бои - два акумулатори 6V 7AH - радио - приклучок за музика. - д..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-25%
Велосипед Bicycle Viper Assault (L)
Модел: Велосипед Viper Assault (L) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: ..
11.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Велосипед Viper Viper 27.5 XC
Модел: Велосипед Viper 27.5 XC Рамка: алуминиумска легура на рамка 19 ", 142см / 18,5см / 76с..
13.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
-15%
Велосипед Bicycle Viper Assault (M)
Модел: Велосипед Viper напад (М) Рамка: алуминиумска легура Вилушка: челична легура Ром: легура о..
14.490 ден.16.990 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
Велосипед Viper 29 XC
Модел: Велосипед Viper 29 XC Рамка: Алуминиумска легура на рамка XC 19 ", 142см / 18,5см / 76см Ви..
14.490 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
Велосипед 26" BMW 8067
Велосипед 26" BMW -21 брзина (менувал SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Диск кочници. -Ед..
16.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
Велосипед 26" FERRARI 8066
Велосипед 26" ФЕРАРИ -21 брзина (менувал SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Диск кочници. ..
16.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
-18%
Велосипед Bicycle Viper Gravity - Fat bike (L)
  Модел: Велосипед Viper Гравитација - дебелко / велосипед (L) Рамка: Viper X-500, а..
22.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-11%
Велосипед Viper Rebel FS Hydraulic 26
  Модел: Bicycle Viper Rebel FS Хидраулични Рамка: XC-400, 135см / 18см / 71см Вилуш..
23.300 ден.26.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS