Машинки за шишање и тримери

Машинки за шишање и тримери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Grundig MSR 72 мрежички
Резервни мрежички за машинки за бричење за модели МS 7240 MS 6240 GRUNDIG ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Grundig MT-3910 Мини тример
За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите додатоци за прецизно сечење и сти..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-33%
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra MR-700 Мини тример
Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со ..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Iskra QR8918 (Black) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-18%
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење OUTLET
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.390 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-9%
Grundig MC-3140 Машинка за шишање и бричење
Mашинка за шишање/бричење Високо-квалитетна глава за сечење од нерѓосувачки челик Порамнувачка шир..
1.499 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
ETA Bruno 6342 90000 5 во 1 Машинка за шишање и бричење
ЕТА Бруно е мултифункционален тример сет кој комбинира 5 функции во една машина и кој ви помага да н..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Grundig MC-3340 Машинка за шишање и бричење
Mашинка за шишање/бричење Високо-квалитетна глава за сечење од нерѓосувачки челик Порамнувачка шир..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Grundig MC-7240 Машинка за шишање и бричење
Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот Моќен и ти..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS