Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra MY-702 Мини тример

899 ден.
1.099 ден.
Потребни наградни поени: 1100
  • Производител: Iskra
  • Шифра:MY-702
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 1.2V,
Моќност: 2W,
4 Додатоци, 
Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
Не ја иритира кожата
Li-ion Батерија, со стандарден полнач
База за чување на додатоците
Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција