Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IX-TW07 X-cross Батериски ударен одвртувач

3.390 ден.
3.899 ден.
Потребни наградни поени: 3400
  • Производител: Iskra
  • Шифра:393
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 20V 
• Брзина во мирување:0-2400/min
• Удари во минута: 0-3000 bpm
• Хекса приклучок
• Вртежен момен: 160 Nm
• LED светилка
• Гумена рачка
• Ротација лево/десно
• Димензии на пакување(во mm): 208 (Д) x 96 (Ш) x 191(В)
• Нето тежина: ? kg
• Бруто тежина: ? kg

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција