Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200

299 ден.
399 ден.
Потребни наградни поени: 350
  • Производител: Iskra
  • Шифра:1124
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• COB LED работна светилка со магнет
• Моќност: 3W
• Светлина: 200 lm
• Ротирачка кука 360°
• Вграден магнет за прицврстување на метални површини

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција