Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra PS 1200-180 Полирка

5.699 ден.
6.499 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra PS 1200-180
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Машината за полирање Iskra PS1200-180 е погодна за брусење, полирање и употреба со жичени четки.

Опременa е со копче за брзо бирање со кое можете да ја поставите саканата работна брзина. Опремен е со дополнителна рачка и плоча за полирање со облога од овча кожа.


Информација за продуктот:

Моќност: 1.200 W.
бр. брзина на мирување: 1.000-3.500 вртежи во минута
Дијаметар на плочата: 180 mm
Тема: M14
Тежина (нето): 2,9 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција