Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA GKS1561-AP Дигитална кујнска вага

1.099 ден.
Потребни наградни поени: 1000
 • Производител: Iskra
 • Шифра:ISKRA GKS1561-AP
 • Наградни поени:30
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • максимално оптоварување: 10 кг
 • Точност: 1г
 • Калено стакло со дијаметар од 4 мм
 • контролен панел тач
 • LCD осветлување
 • копче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар
 • TARE функција
 • автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензии (во мм): 230x160 mm
 • Димензии на пакувањето: 168 (Д) x 30 (Ш) x 240 (V)
 • Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција