Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA AF-32Q air фритеза

7.499 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 7500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:AF-32Q
  • Наградни поени:150
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Фритеза на топол воздух 
• Јачина: 1500W
• Моќност: 220V-240V~50/60Hz 
• Капацитет на сад: 3.2 L 
• Тајмер: do 60 min
• Термостат: 80-200°C 
• Автоматско исклучување 
• LED дисплеј
• Припрема на јадења без зејтин
• Димензии (mm): 320 x 320 x 355
• Нето тежина: 3,2 kg

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција