Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SW-709-WH миксер

1.699 ден.
1.990 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:SW-709-WH
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

• Волтажа :220-230V~50Hz
• Јачина: 200-300W
• Пет брзини
• Турбо копче
• Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
• Додатоци:
- 2 стандардни мешалки
- 2 мешалки за тесто
• Димензии на кутија: 200(Д) x 95(Ш) x 150(В)
• Нето тежина: 0,7 kg
• Бруто тежина: 0,8 kg

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција