Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Krosno F689879050014240 високи чаши за пиво ( 6 pcs )

999 ден.
1.199 ден.
Потребни наградни поени: 1000
  • Производител: KROSNO
  • Шифра:Krosno F689879050014240 високи чаши за пиво ( 6 pcs )
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Колекција: Сплендор Кросно

Марка:Кросно

Висина на стаклото: висок Тип: стакло

Намена: за пиво

Материјал: стакло

Декор: нема декорација

Карактеристики: може да се мие во машина за садови

Големина и тежина Дијаметар: 7,5 cm

Висина: 23,5 cm Волумен:  500 ml

Дополнителни информации Број на артикли: 1

Боја на производителот:  проѕирна

Земја на производител:  Полска...

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција