Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Ferro Camira Inox BCR4 чешма

2.230 ден.
2.700 ден.
Потребни наградни поени: 2700
  • Производител: Ferre
  • Шифра:BCR4
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција