Преносни компјутери (Notebooks)

Преносни компјутери (Notebooks)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
Lenovo IdeaPad 320-15ISK
IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR4/ 5..
19.200 ден.21.800 ден.
без ДДВ: 18.286 ден.
Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 2во1 Таблет/лаптоп
Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 2во1 Таблет/лаптоп Miix 320 лесно се префрла од еден во друг режим..
22.890 ден.
без ДДВ: 21.800 ден.
-16%
MacBook Air 13" 2017
Боја Сребрена МОДЕЛ 2017 Тежина 1.3500 Процесор 1,8 GHz двојадрен Intel Core i5 процесор Turbo Bo..
56.990 ден.67.900 ден.
без ДДВ: 54.276 ден.
LENOVO All-in-One 720-24IKB
IdeaCentre AIO 720-24IKB Black • Intel® Core™ i7-7700 (8M, 4.20GHz) • 8GB DDR4 • 1TB HDD • 23,8"..
59.300 ден.
без ДДВ: 56.476 ден.
Lenovo ThinkPad E580 Black
ThinkPad E580 Black Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD..
70.950 ден.
без ДДВ: 67.571 ден.
Lenovo ThinkPad E480 Black
ThinkPad E480 Black Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 512GB S..
73.350 ден.
без ДДВ: 69.857 ден.
-2%
MacBook 2017
Процесор 1.2GHz dual-core Intel Core M со 4MB заеднички L3 кеш Turbo Boost Turbo Зголеми до 3.0..
89.900 ден.91.900 ден.
без ДДВ: 85.619 ден.
Lenovo ThinkPad T470s Silver
Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 14,0″ FHD AG + Came..
96.790 ден.
без ДДВ: 92.181 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS