Акција
-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.400 ден.5.590 ден.
4.400 ден.5.590 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-30%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
699 ден.999 ден.
699 ден.999 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-25%

Распродадено

Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w OUTLET Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w OUTLET
2.990 ден.3.990 ден.
2.990 ден.3.990 ден.
-14%

Распродадено

INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
3.799 ден.4.399 ден.
3.799 ден.4.399 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017
 • MacBook Air 13" 2017

MacBook Air 13" 2017

56.990 ден.67.900 ден.
Потребни наградни поени: 68000
Производител: Apple
Шифра на производ: MacBook Air 13" 2017
Наградни поени: 300
Достапност: На залиха
Количина:

Боја Сребрена МОДЕЛ 2017
Тежина 1.3500
Процесор 1,8 GHz двојадрен Intel Core i5 процесор
Turbo Boost Turbo Зголеми до 2.9GHz
Меморија 8 GB
Складирање 128 GB
Прикажи 13 "
Резолуција 1440 x 900
Графика Intel HD Graphics 6000
Графичка меморија Интегрирана
Wi-Fi 802.11ac Wi-Fi
Bluetooth Bluetooth 4.0
Thunderbolt Thunderbolt 2
SD-картичка SDXC картичка
Тастатура Интернационална англиска тастатура
Вклучен софтвер OS X Mountain Lion, iLife
Што има во кутијата? MacBook Air
45W MagSafe 2 адаптер за напојување, AC ѕиден приклучок и кабел за напојување

Интернационална Apple гаранција

Бесплатна достава до вашиот дом или канцеларија!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS