Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREEN THUMB Пластеник GH-011-1

2.290 ден.
2.490 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Пластеник GH-011-1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 1815 x 920 x 715mm (ДxШxВ)

Материјал:

  • метални цевки Ø13 mm со PP спојка, 
  • PE-LD мрежа, платно

Пакување: кутија

Димензии на кутијата (во mm): 920 (Д) x 190 (Ш) x 100 (В)

Нето тежина: 3,0 kg

Бруто тежина: 3,6 kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција