Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita DUB186Z Акумулаторска дувалка 18V; без батерија и полнач

3.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita DUB186Z Акумулаторска дувалка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Makita DUB186Z млазницата за дување со долг лист со заоблен рамен крај овозможува удобно користење на машината кога стои во исправено држење.
 
Млазница за дување со долги листови, идеална за чистење градини и патеки
Поставки за волумен на воздух во 3 степени и активирач со променлива брзина
Макс. брзина на воздухот од 244,8 км/ч и макс. волумен на воздух од 3,2 m³/min
Лесен со само 2,1 кг со батерија
Работење до 2 часа со батерија од 5,0 Ah
 
Без батерии и полнач

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција