Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Вентилатор EUROCOOL FSH 23 со распркувач за вода

13.999 ден.
14.999 ден.
Потребни наградни поени: 13900
  • Производител: Iskra
  • Шифра:EUROCOOL FSH 23
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ДИЈАМЕТАР [CM] 40cm
ДРУГИ  Макс. волумен на магла 200 ml/h
Напон 220-230V 50Hz
Моќност 75w
Простор 25 m2
ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВАЧ
БАРКОД 3856016610125

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција