Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Тиос атлантик

2.490 ден.
3.500 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Тиос атлантик
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

Димензии:

Висина: 150cm

Ширина: 50cm

Длабочина: 22cm

Висина на полици: 28cm

Може да се фиксира на ѕид.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870080645

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција