Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ЛУЛАШКА МЕТАЛНА ЛУИЗ 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 ,

10.335 ден.
13.399 ден.
Потребни наградни поени: 18000
  • Шифра:ЛУЛАШКА МЕТАЛНА 2.2 М - 2 СЕДИШТА + 1 , 1 ГОНДОЛА Ј-11651П4
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 260/214/220 cm, дијаметар на металната рамка: 50 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно склопување.
 
10 години гаранција за перфорација на метални делови.
2 години гаранција за пластични делови.
ПРЕДУПРЕДУВАMЕ! САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција