Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Работни панталони со трегери VIKING

1.950 ден.
2.600 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:VIKING 5899706458
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со многу практични џебови, работните панталони ВИКИНГ ќе ви обезбедат удобност и заштита при работа. Изработена е од високо квалитетна ткаенина (65% полиестер и 35% памук, 270гр / м2) со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење - колената и лактите, во сива боја со портокалови детали. Може да се користи во градежната индустрија, на градилиштата, во работилници, за време на транспортот, за време на работата во магацин, но и во слободното време.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција