Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TOPEX NEO работна блуза 81-556

1.999 ден.
2.399 ден.
Потребни наградни поени: 2120
  • Производител: TOPEX
  • Шифра:TOPEX NEO работна блуза 81-556
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

NEO работна блуза 81-556

Зајакнувањата изработени од мек материјал на рамената, ракавите и страните обезбедуваат поголема отпорност на механички оштетувања.

Интегрираните спојки на ракавите и прилагодливата врвца за влечење во долниот спој ви овозможуваат да се загреете, со максимална удобност при носење.

Дуксерот се одликува со атрактивен дезен, па можете да го користите и после работа.

Гаранција за квалитет е европскиот сертификат и извршувањето во согласност со стандардот EN ISO 13688: 2013.

Карактеристики
Изолиран плетен дуксер со качулка, полиестерска изолација,

Џебови со патент,

Еластични рендери на ракавите и на половината,

Рефлектирачки елементи,

Качулка со врвка на влечење,

CE сертификат

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција