Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Varo транспортна количка 120 КГ ЗА ПО СКАЛИ

5.499 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: VARO
  • Шифра: 09056230
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии 290 х 300 мм

Носивост 120 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција