Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Varo транспортна количка 09073410

2.990 ден.
3.390 ден.
Потребни наградни поени: 2400
  • Производител: VARO
  • Шифра:09073410
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Платформата на оваа количка со димензии 480 x 735 mm нуди доволно простор за товар. Цврстата челична рачка го олеснува движењето. Двете гумени тркала одзади се ротираат за 360 степени за маневрирање. Количката има носивост до 150 kg. Можете да ја преклопите рачката за лесно складирање.

- Материјал на рачката: челик
- Носивост: 150 kg
- Димензии на плочата: 480 x 735 mm
- Дијаметар на тркала: 100 mm
- Висина: 820 mm
- Висина на превиткување: 135 mm
- Тежина: 8,1 кг
- Димензии на пакувањето (Д x Ш x В): 740 x 140 x 480 mm, тежина 8,1 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција