Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Metalac болјер 80л E2

10.799 ден.
Потребни наградни поени: 110000
 • Производител: Metalac
 • Шифра:Metalac бојлер 80л E2
 • Наградни поени:200
 • Достапност:На залиха
   Метален котел MB 80 E2I
   Котел од нерѓосувачки челик
   Високо префабрикуван,
   Вертикална монтажа
   Притисок [MPa]: 0,6
   Волумен 80L
   Моќност 2000W
   Време на загревање на водата 75 ° C [мин]: 175
   Боја Бела
   Ширина 45,4 см
   Висина 81,5 см
   Димензии (ШxВxД) во пакување: 470/870/480
   шифра на производот145522
   Гаранција: 10 години за нерѓосувачки челик и 2 години за електрични компоненти и заптивки

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција