Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Ariston Andris 10 RS бојлер 10л нискомонтажен Пред нарачка
Ariston Andris 10 RS бојлер 10л нискомонтажен

Ariston Andris 10 RS бојлер 10л нискомонтажен

4.999 ден.
5.299 ден.
Потребни наградни поени: 4000
 • Производител: Ariston
 • Шифра:PRO 10 R/3
 • Наградни поени:80
 • Достапност:Пред нарачка


Ariston бојлер 10 литри 

 • Капацитет: 10L

  Внатрешен резервоар

  Монтажа: високомонтажно

  Магнезиум анодна

  Регулација со висока прецизност

  Моќност: 1200 W

  Волтажа: 230 V

  Време потребно за загревање на водата  (T=45°C): 29 min

  Максимална температура на водата: 80 °C

  Дисперзија на топлина: 0,43 kWh/24h

  Максимален притисок: 8 bar

  Тежина: 6,4 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција