Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Ariston Andris 10 RS бојлер 10л нискомонтажен

5.199 ден.
5.899 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Ariston
  • Шифра:PRO 10 R/3
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

НИСКОМОНТАЖЕН БОЈЛЕР ЗА ВО КУЈНА 10 ЛИТРИНОВ БАКАРЕН ГРЕАЧ ОД 1.2KWХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИНАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРАНОВ ДРЖАЧ ЗА ГРЕАЧОТ СО 4 ОТВОРИМАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 80 СТЕПЕНИЗАГРЕВАЊЕ ЗА 29 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИБЕЛО СИВА БОЈАДИМЕНЗИИ ВXШXД 36Х36Х27.6 ЦМТЕЖИНА 6.6КГIPX1 НИВО НА ЗАШТИТА

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција