Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електричен разделник Iskra ER-2E

99 ден.
Потребни наградни поени: 100
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra ER-2E
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Разделник: 2 еуро утичници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• IP заштита: IP20
• Максимално оптеретување: 3680W
• Боја: бела

ПАКУВАЊЕ: 100ком

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција