Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5M

269 ден.
349 ден.
Потребни наградни поени: 300
  • Производител: Iskra
  • Шифра: Iskra 3S1.0-1.5M
  • Наградни поени:12
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Продолжен кабел 3 приклучници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.0mm2
• Пресек на кабел: Ø 1,0мм2
• Должина на кабел: 1,5м
• IP заштита: IP20
• Максимално оптоварување: 2500W
• Прекинувач: нема

ПАКУВАЊЕ: 40ком

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција