Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HB-01S Мини блендер / пасатор

1.550 ден.
1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:191
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

· 2 брзини
· Нож од нерѓосувачки челик
· Ергономски дизајн
· Димензии (mm): 400 x 103 x 103 
· Нето тежина: 0,65 kg
· Бруто тежина: 0,86 kg
· Jaчина 200 вати
  INOX
  2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција