Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica BC1009 Смути блендер

2.999 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Laica
  • Шифра:Laica BC1009
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно.
Направете го вашето омилено смути, и понесете го со себе. Двата сада овозможуваат да имате сокче, смути, и многу повеќе, секаде.

Блендер со 4 чаши со капачиња
• за брзо подготвување здрава и хранлива храна за бебиња
• Измешајте течност и свежо овошје за да подготвите здрави пијалоци за цело семејство
• Благодарение на практичниот капак со рачка и отвор за пиење, чашата е погодна за носење
• Работи веднаш со пулсна функција
ДИМЕНЗИИ: 19,3 х 13,2 х 13,2 см
ТЕЖИНА: 1,35 кг
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
1 блендер, 3- 170 мл чаши, шише 1- 400 ml, 4 капаци со рачка и отвор за пиење, 1 упатство за употреба
МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 300 W
МАТЕРИЈАЛ
Чаши и шише од ТРИТАН, АБС капаци, ПЕ капаци и силиконски затварачи, ножеви од не'рѓосувачки челик

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција