Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Конвекционен ростер ISKRA KP-618

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA KP-618
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Напон: 220-240V~50/60Hz
Моќност: 1200W-1400W (max)
Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 мин.)
Подесување температура (од 60°C до 250°C)
Халогена лампа со вентилатор
Индикатор за вклучено (црвено) и за греење (зелено)
Стаклен капак и сад со капацитет 12 L
Димензии пакување (mm): 362 (D) x 362 (Š) x 235 (V)
Нето тежина: 7 kg
Бруто тежина: 7,5 kg
Додатоци:
• ниска мрежа за печење
• висока мрежа за печење
• рачка за капак

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција