Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава

3.690 ден.
Потребни наградни поени: 3700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:EPP-40-42-9
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 1500W
• Термостат со макс. температура од 240 ° C
• Контрола на температурата
• Нелеплива површина
• Стаклен капак
• Соодветна рачка
• Лесно за чување
• Ниска потрошувачка на енергија
• Големина на панелот: ø 400 mm
• Длабочина на садот: 90 mm
• Димензии на пакувањето (во mm): 415 x 415 x 150
• Нето тежина: 6,00 kg
• Бруто тежина: 6,33 kg

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција