Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC ѓезве 2/0.2л декор 3032

319 ден.
Потребни наградни поени: 320
  • Производител: Metalac
  • Шифра:JO342ZVTSN
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 7цм

Волумен 0.2л

Висина 72мм

Шифра на производот
JO342ZVTSN
EAN /  код
8600034171688


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција