Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC класично лонче 8цм/0.37л декор 3349

450 ден.
Потребни наградни поени: 380
  • Производител: Metalac
  • Шифра:U1042KVYTM
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 8цм

Волумен 0.37л

Висина 80мм


Шифра на производот
U1042KVYTM
EAN /  код
8600034200630


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција