Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra  BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Нема залиха
Iskra  BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева

Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева

18.999 ден.
19.990 ден.
Потребни наградни поени: 19999
  • Производител: Iskra
  • Шифра:BN46PL-RV145
  • Достапност:Нема залиха


Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!


• Волумен на моторот: 144,3 cm3
• Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
• Режим на возење: на притискање
• моќност: 2,5 kW
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
• Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm
• Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm
• Обем на корпа за трева: 62L
• 24 месеци гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција