Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra QT3033 Електрична косилка ( induciski motor )

8.999 ден.
9.499 ден.
Потребни наградни поени: 9500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:7802
  • Наградни поени:190
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• моќност: 1300W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 2850 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 380 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm
• 3 позиции за прилагодување на висината
• Волумен на корпа: 40L
• Пластично куќиште
• Тркала: предни Ø 130 mm // задни Ø 150 мм

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција