Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина Нема залиха
ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

999 ден.
1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1000
 • Производител: Iskra
 • Шифра:ISKRA GBF1530-WH
 • Наградни поени:20
 • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Дијагностички баланс
 • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
 • максимално оптоварување: 150 кг
 • Точност: 100 гр
 • Калено стакло со дебелина од 5 мм
 • LCD осветлување
 • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
 • Тач вклучување
 • автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензија: 300x300 мм
 • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
 • Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција