Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина

999 ден.
1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1400
 • Производител: Iskra
 • Шифра: 1502-MB
 • Наградни поени:30
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 личен биланс

 • максимално оптоварување: 150 кг
 • прецизност: 100g
 • калено стакло со дебелина од 5 мм
 • ЛЦД позадинско осветлување
 • Копче за прекинувач за единици
 • автоматско исклучувањеИндикатор за преоптоварување и батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Големина: 300х300 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција