Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 386 двојни алуминиумски скали GOLD EDITION

2.899 ден.
3.299 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 386 двојни алуминиумски скали GOLD EDITION
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

GOLD EDITION

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

3+3
Висина 73см Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција